Przegląd najlepszych gier komputerowych w 2021 roku

Chociaż za nami dopiero połowa 2021 roku, na rynku pojawiło się już wiele interesujących tytułów gier komputerowych. W poniższym artykule zaprezentujemy przegląd gier komputerowych, które uznaliśmy za szczególnie godne polecenia. Należą one do różnych kategorii, dlatego każdy może znaleźć wśród naszych propozycji tytuł w sam raz dla siebie.

It Takes Two

Zacznijmy od niezwykle ciekawej gry, w której mamy do czynienia z nietypową fabułą. Głównymi postaciami It Takes Two są dwie kukiełki, w których uwięzieni są skłóceni małżonkowie. Aby powrócić do swoich ciał, muszą stawić czoła licznym wyzwaniom zręcznościowym i logicznym. Ich wykonanie wymaga pełnej koordynacji nie tylko postaci w grze, ale także graczy, It Takes Two nie można bowiem przejść w pojedynkę. Nie oznacza to jednak, że wszyscy Twoi znajomi muszą od razu kupić tytuł, abyś mógł przystąpić do gry. It Takes Two może zostać pobrana bezpłatnie przez Twojego wspólnika, abyście oboje mogli cieszyć się zabawą.

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Kolejna z gier, które zostały wydane w pierwszej połowie 2021 roku, z pewnością była wyczekiwana z niecierpliwością zarówno przez fanów klocków Lego, jak i przez miłośników „Gwiezdnych wojen”, a jej premiera dostarczyła im więcej radości niż wygrana w złotówkach kasynie. LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów pozwala jeszcze raz przeżyć wszystkie 9 części tej niezwykle popularnej historii. Możesz dzięki niej wcielić się w swoich ulubionych bohaterów i uczestniczyć w epickich scenach filmowych. Wszystko to opatrzone jest oczywiście grafiką wzorowaną na ponadczasowych klockach LEGO.

Evil Genius 2: World Domination

Kolejna gra, której się przyjrzymy, ma dość specyficzny klimat, więc jedni ją pokochają, inni znienawidzą. My zdecydowanie należymy do pierwszej grupy, więc postanowiliśmy umieścić Evil Genius 2: World Domination w tym zestawieniu. Zadaniem gracza, jak sama nazwa wskazuje, jest zdobycie władzy nad światem. Aby to osiągnąć, Twój bohater nie może jednak, niczym w kasynie oczekiwać, że uśmiechnie się do niego szczęście. Musi zbudować specjalną maszynę, Dzień Sądu, która mu to umożliwi. W tym celu konieczne jest stworzenie i ciągłe ulepszanie kryjówki, walka z przeciwnikami oraz dość nietypowe akcje, które wpłynęły na kontrowersje wokół tego tytułu. Możesz bowiem zdecydować się na spalenie Alaski lub handel rodziną królewską. Chociaż Evil Genius 2: World Domination nie jest propozycją dla każdego, jeżeli lubisz absurd i czarny humor, koniecznie powinieneś ją przetestować.

Resident Evil Village

Ostatnia z naszych propozycji osadzona jest w mroczniejszym klimacie, więc jeśli poszukujesz spokojnej rozgrywki niczym w ekskluzywnym kasynie, raczej nie dołączysz do grona wiernych fanów serii Resident Evil. Jej ósma część Resident Evil Village miała swoją premierę 7 maja tego roku i cieszyła się ogromną popularnością. Znajdziesz tutaj wszystko to, za co pokochano całą serię: atmosferę niepewności, niesamowitą grafikę i wciągającą fabułę. Samo odkrywanie starannie zaprojektowanej wioski jest świetną rozrywką, a historia tocząca się w tle zapewni Ci naprawdę wiele emocji. 

Jak widać, pierwsza połowa 2021 roku obfitowała w ciekawe tytuły gier komputerów. Propozycji jest dużo niczym slotów w najlepszym kasynie online, dlatego każdy może znaleźć grę, która zapewni mu dobrą zabawę. Nasz przegląd najlepszych gier w 2021 roku nie jest oczywiście kompletny, a czytając zapowiedzi premier na najbliższe miesiące, jesteśmy pewni, że znajdzie się w nim jeszcze kilka nowych propozycji.