Prezenty na święta dla gracza | Top 5 pomysłów

Nadchodzi okres świąteczny a wraz z nim okazja do zakupu prezentu swoim najbliższym. Oto garść pomysłów na prezent, który przypadnie do gustu każdemu zapalonemu graczowi.

Prezenty dla graczy – najciekawsze pomysły

Kupując prezent dla dziecka lub partnera, którego pasją są gry komputerowe stoimy przed niełatwym zadaniem. Trudno będzie nam znaleźć pozycję, której oddany gracz nie posiada już w swojej kolekcji. Jeśli jednak mimo to postanowiliśmy sprawić takiej osobie prezent związany z jej hobby, mamy całkiem szerokie spektrum możliwości.

Oto ranking najciekawszych pomysłów na prezent, który sprawi radość każdemu fanowi gier komputerowych:

  1. Czekoladowy pad dla gracza. Propozycja, która nie tylko cieszy oko wiernie odwzorowanym kształtem ulubionego kontrolera, ale także uraczy podniebienie obdarowanego.

  2. Spersonalizowane czekoladki dla gracza – prezent urodzinowy, który przypomni solenizantowi, że właśnie świętuje przejście kolejnego poziomu w grze zwanej życiem. Znana z gry Mario szata graficzna i możliwość umieszczenia na pudełku własnych życzeń zagwarantują radość każdego, kto otrzyma taki podarunek.

  3. Skarpetki dla programisty – nieodzowny element garderoby każdego profesjonalnego informatyka.

  4. Spersonalizowana kartka ze zdjęciem, która pozwoli obdarowanemu zobaczyć swój wizerunek na okładce czasopisma dla graczy.

  5. Skarpetki „Gram w grę” – choć skarpetki same w sobie nie uchodzą za wymarzony prezent na święta, ten motyw graficzny z kultowym już hasłem czyni z nich prezent doskonały, z którego ucieszy się każdy kto lubi od czasu do czasu oddać się cyfrowej rozrywce.

Jak widzimy, poszukując prezentu dla gracza mamy naprawdę wiele możliwości, które nie wiążą się z zakupem drogiego sprzętu czy premierowych wydań gier komputerowych (które, skądinąd, mogłyby naszemu obdarowanemu nie przypaść do gustu). Kupując tego typu prezent na święta wystarczy jedynie że będziemy znać ogólny obszar zainteresowania obdarowanej osoby. Dzięki temu znacznie łatwiej zadowolimy nawet osobę, której gusta nie są nam do końca znane.