Kody Netflix – co to takiego?

W internecie można znaleźć wiele sklepów z kodami Netflix, jednym z nich jest np. TaniePremium, które oferuje sprzedaż kodów pod tym linkiem https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/. Kody to potoczna nazwa na dane dostępowe do współdzielonego konta na platformie. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla osób, które nie mają z kim współdzielić konta lub nie chcą podawać swojej karty bankowej do celów rozliczania się z platformą.

Logowanie Netflix – jak zalogować się przy użyciu kodu?

Potocznie zwany “kod” ma postać loginu, hasła i przydzielonego profilu na współdzielonym koncie. Aby poprawnie przeprowadzić logowanie Netflix nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy, wystarczy użyć dostarczonych danych w celu zalogowania się na konto Netflix. Nie potrzebujesz do tego także żadnego zewnętrznego oprogramowania, takiego jak VOD Player lub VPN. Logujesz się bezpośrednio w aplikacji netflix, wybierasz swój profil i możesz śmiało korzystać.

Jakie są dostępne Pakiety Netflix?

Pakiety Netflix w sklepie TaniePremium różnią się od siebie czasem trwania subskrypcji oraz geolokalizacją. Co ważne, na każdym koncie jest aktywny pakiet Netflix Premium, dzięki czemu możesz oglądać w najwyższej możliwej jakości.

Pakiety Netflix na TaniePremium:

  • Netfliks30 – pakiet z zagraniczną lokalizacją na okres 30 dni – działa w języku polskim i posiada polską ofertę
  • Netfliks60 – pakiet z zagraniczną lokalizacją na okres 60 dni – działa w języku polskim i posiada polską ofertę
  • Netfliks360 – pakiet z zagraniczną lokalizacją na okres 360 dni – działa w języku polskim i posiada polską ofertę
  • Netfliks30 PL – pakiet z polską lokalizacją na okres 30 dni
  • Netfliks60 PL – pakiet z polską lokalizacją na okres 60 dni
  • Netfliks360 PL – pakiet z polską lokalizacją na okres 360 dni

Czy korzystanie z kodów Netflix jest bezpieczne?

Tak, korzystanie z pakietów Netflix i współdzielenie konta są całkowicie legalne i bezpieczne w Polsce. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą płacić mniej, a nie mają z kim współdzielić konta na platformie. W przypadku osób, które mają z kim współdzielić konto lepszym rozwiązaniem będzie oficjalna dystrybucja.