Gra Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

Gratka dla miłośników gier serii Ghost Warrior. Możesz stać się strzelcem wyborowym. Gra Sniper Ghost Warrior 3 umożliwi tobie infiltrację terenów wrogich graczy bądź komputera. Cała akcja będzie się toczyć na współczesnym terenie, w samym środku wojny między USA a Rosją.

Jeśli jesteś miłośnikiem tej serii to pewnie uciesz się na poniższe informacje:

Kochasz serię Sniper Ghost Warrior i nie możesz się doczekać jej kontynuacji, pragniesz aby jej emisja była jak najwyższej jakości, a ty za niską cenę mógł się cieszyć wspaniałą rozgrywką? Twoje marzenie jest bliskie realizacji, bowiem Zarząd CI Games zdecydował wypromować grę „Sniper Ghost Warrior 3” przeznaczając na to dużą dawkę pieniędzy.

"Zarząd CI Games zdecydował o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki w granicach kapitału docelowego poprzez emisję od 100 tys. do 1, 1 mln akcji serii G – podała spółka w komunikacie."

Promowanie gry

CI Games planuje przeznaczyć znaczną część środków zdobytych od inwestorów na promowanie gry "Sniper Ghost Warrior 3". Zarząd dnia 15 listopada ustali ceny emisyjne, by następnie przesłać umowy do inwestorów od 16 do 18 listopada. Fani serii Sniper Ghost Warrior mają nie lada gratkę. Już niedługo będą mogli oglądać zwiastuny nowej części gry. Pomyśl o widokach z nowej serii, które będziesz widział już a chwilę, gdy tylko inwestorzy postanowią zapłacić za emisję promocji twojej ukochanej serii. Skoro idzie reklama gry pełną parą, możesz niedługo się spodziewać tej gry na rynku, do kupienia i do grania na twoim sprzęcie.

CI Games wyposażyło grę Sniper Ghost Warrior 3 w różne tryby. Dzięki tym trybom możesz wypełniać cele, zadania i misje w różnorodny sposób, tak abyś mógł cieszyć się grą wielokrotnie. Z nowości istnieje możliwość walki za pomocą dronów, które same w sobie powstały niedawno, a w grach jeszcze się nie pojawiły. Zadaniem twojego snajpera będzie również unikanie pułapek czy cichych zabójców.

Stare gry FPS